Skip to content
grafika zapowiedzi podcastu
podcast "po tej stronie"

INTRO. O czym tu rozmawiam?

11 grudnia 2023

O odcinku

W podcaście „Po tej stronie” wspólnie z moimi rozmówcami poszukuję odpowiedzi na pytania, które zadają sobie osoby pogrążone w żałobie, cierpiące na depresję, zmagające się z ciężką chorobą czy traumą, ogarnięte kryzysem samobójczym lub po prostu – zagubione w życiu po tej stronie.  Chcę pozbierać te wszystkie kawałki, na które rozpada się każdy, kto doświadcza psychicznego cierpienia. Chcę posklejać ten rozbity wazon w całość. Na pewno nie będzie już nigdy taki sam, ale może jeszcze być bardzo, bardzo piękny.

Jeśli chcesz mi pomóc i wspierać to, co robię (nie ma znaczenia, jak), zapraszam Cię:

bezpośrednio na stronę podcastu ⁠https://anitaodachowska.pl/podcast/⁠

do mediów społecznościowych

https://www.facebook.com/podcast.pote…

https://www.instagram.com/potejstronie/⁠

https://www.facebook.com/anitaodachow…

A jeśli uważasz, że warto podzielić się tym, co właśnie usłyszałaś/usłyszałeś, z kimś bliskim lub znajomym, to koniecznie to zrób. Być może właśnie uratujesz czyjeś życie…

______________

Podcast powstaje pod patronatem projektu „Życie warte jest rozmowy” oraz we współpracy z ekspertem Biura ds. Zapobiegania Zachowaniom Samobójczym Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (⁠zapobiegajmysamobojstwom.pl⁠)

Słuchaj w:

Sprawdź pozostałe odcinki

30 września 2024
Marek był królem życia, przeżył bankructwo, przeżył więzienie, przeżył wypadek samochodowy, przeżył jeszcze wiele innych trudnych rzeczy, przeżył ciężką chorobę. I żyje nadal dzięki dializom. Bez dializy czekałaby go śmierć.Będzie to rozmowa o życiu, rozmowa o miłości, rozmowa o umieraniu, o stracie i o tym, co jest w życiu najważniejsze.
29 sierpnia 2024
Co czuje matka, kiedy jej syn mówi, że nie chce już dalej żyć? Jak nierówna jest walka o życie dziecka, gdy przeciwnikiem jest choroba jego duszy? W kolejnym odcinku podcastu usłyszycie historie Beaty, matki, która jest na początku nauki życia na now
26 lipca 2024
Co się dzieje w naszym mózgu i organizmie, kiedy tracimy kogoś bliskiego? Jak radzić sobie z emocjami? Jak pomóc sobie przetrwać żałobę? Czy można mózg wytrenować do radzenia sobie nawet w tak trudnych sytuacjach, jak trauma po śmierci bliskiej osoby? O tym i o wielu innych ważnych sprawach opowiada Justyna Żejmo, psycholog, terapeuta, coach, neurotrener, autorka wydanej niedawno książki „Spokojny mózg”, której wielką miłością jest psychoneuroimmunologia.